Home
O nás
pište nám
Kurz Centrální Banky ČR
26.08.2019
1 USD   22,268 CZK
1 EUR   25,855 CZK
O nás


 

Vítáme Vás na stránkách  firmy

HELENA JUNGMANOVÁ – TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o.!

Zdravíme Vás z města horkých léčivých pramenů, kulatých karlovarských oplatek a bylinného likéru Becherovka - ze světoznámého města Karlovy Vary.

Jsme tradičním a významným
INCOMING CZECH SPA TOUROPERÁTOREM v oblasti lázeňské turistiky v České republice.
 
Specializujeme se na organizaci a kompletní zajištění lázeňských pobytů pro hosty z celého světa v našich proslulých lázeňských střediscích, jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Jáchymov, Poděbrady, Teplice, Luhačovice a v dalších jiných lázeňských městech a dále na hotelové pobyty a servis v našem hlavním městě Praha, ve městech s památkami UNESCO atd.
Na trhu turistických služeb působíme již 26 let a za tuto dobu nashromážděné zkušenosti a profesní znalosti jsou zárukou kvality námi poskytovaných služeb. Nabízíme hotely, lázeňské  léčebny a penziony všech kategorií, k dispozici máme také soukromé byty a apartmány.

Zabezpečujeme celodenní dopravu jak individuální, tak skupinovou na letiště, vlaková nádraží či jakákoliv jiná místa určení dle objednání. Nedílnou součástí dopravy je oddělení exkurzí a výletů s širokou a atraktivní nabídkou tuzemských i zahraničních zájezdů, které jsou tradičně vítanou doplňkovou službou nejenom lázeňským hostům. Půldenní či celodenní výlety do okolí malebných českých měst, středověkých hradů a zámků, exkurze do pivovarů, skláren či porcelánek,i s možností  shlédnutí výroby nejen potěší, ale i obohatí. V nabídce máme výlety do Německa a Rakouska, do známých historických měst za poznáním, ale i nákupy a nově také do Paříže.V nabídce nechybí projížďky na koních, vyhlídkové lety, seskoky padákem, rybaření, lov zvěře či ozdravné pivní vany a mnoho dalších zajímavých akcí.  Zajišťujeme rovněž půjčování vozidel, vstupenky do divadel, na koncerty a výstavy…

Cestovní kancelář HELENA JUNGMANOVÁ – TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o. je obchodním zastoupením lázeňského hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA**** a  aparthotelu FESTIVAL**** v Karlových Varech.


Adresa hlavní kanceláře v Karlových Varech je na Lázeňské ulici číslo 5, dům Paderewski v centru lázeňského území na pěší zóně směrem k Mlýnské kolonádě. Najdete nás ve druhém patře, kde si rovněž můžete vyměnit valuty a obdržet nejrůznější informace a  reklamní materiál ohledně lázeňství a služeb.   


Sídlo naší firmy je v Praze na adrese Na Výsluní 201/13, 100 00 Praha 10.

Motto firmy „Anděl strážný na Vaší pouti za zdravím!“ je mottem symbolicky náročným a zavazujícím, ale právě proto jsme si takové zvolili. Přejeme si být takovým světlem na cestě za Vaším zdravím a pevně věříme, že tento dobrovolný závazek se stane zárukou splnění očekávaných představ i snů o dovolené, odpočinku a  o ozdravení těla, ducha i mysli.

  Na našich webových stránkách se můžete seznámit s jednotlivými pracovníky našeho profesionálního týmu, který velmi rád, operativně a na vysoké úrovni vyřeší otázky širokého spektra poptávky. Obracejte se na nás už nyní! Neobávejte se ptát na všechno, co Vás zajímá, rádi odpovíme, poradíme a pomůžeme. Naše operátorky používají SKYPE i ICQ pro komunikaci v on-line režimu. Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky.

ASTRA v nesezónních termínech pořádá pro partnerské firmy reklamní  cesty pro osobní seznámení,  upřesnění detailů a podmínek další spolupráce. Součástí pobytu je i prohlídka lázní, hotelů a sanatorií. Pro Vaši potřebu Vám zašleme reklamní materiály i všechny potřebné dokumenty pro společnou a úspěšnou spolupráci.

 

Nezapomeňte, že Váš spolehlivý a stabilní partner v Čechách, to je firma:
HELENA JUNGMANOVÁ – TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o.
„Anděl strážný na Vaší pouti za zdravím!“
  

 

IČ: 26382792
DIČ: CZ 26382792

Sídlo firmy (fakturační adresa)

HELENA JUNGMANOVÁ - TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o.
Na Výsluní 201/13
100 00  Praha 10

 Provozní kancelář (korespondenční adresa)
HELENA JUNGMANOVÁ - TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o.
Lázeňská 5
360 01 Karlovy Vary

Kontakty:
Tel/fax: +420 355 321 412
 Tel/fax: +420 355 321 413
 Tel/fax: +420 355 321 422
 Tel/fax: +420 355 321 414
Tel: +420 355 321 421
Mobil: +420 602 409 882
Mobil: +420 602 344 221

E-mail: info@ck-astra.cz
www.ck-astra.cz

Pokud nedostanete odpověď emailem do 2 hodin od odeslání, kontaktujte nás prosím telefonicky.
Mohlo dojít k technickému problému.

Zásady zpracování osobních údajů

 Reserve