Home
O nás
pište nám
Kurz Centrální Banky ČR
26.08.2019
1 USD   22,268 CZK
1 EUR   25,855 CZK
Otázky a odpovědi
Ráda Vám nyní zodpovím Vaše dotazy.


Jaké počasí bývá v Karlových Varech?

Lázeňské město Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor a jeho poloha výrazně ovlivňuje počasí. Rána a večery zde bývají obvykle chladnější a i ve dne je zde teplota o 2 - 3 °C nižší než v ostatních městech ČR. Čistý vzduch spolu s lázeňskou léčbou velmi dobře působí na klientovo zdraví a duševní pohodu. Chcete znát přesně jaká je teplota nebo jestli prší? Zavolejte k nám, rádi Vám všechno sdělíme! Podrobné informace o počasí najdete rovněž na našich szránkách.

Kde si můžete objednat transport?

V naší kanceláři si můžete objednat transfer z jakéhokoliv místa v České Republice a v Evropě. Vyzvedneme Vás na letišti, na nádraží, v hotelu.... a komfortními mikrobusy převezeme do místa určení. Máme nejvýhodnější ceny!

Co zahrnuje kompletní lázeňská léčba?

Kompletní lázeňská léčba zahrnuje první vstupní návštěvu a konzultaci u lékaře, předpis pitné kúry, 2-3 procedury denně, kontrolní a výstupní prohlídku u lékaře. Každý pacient si může přikoupit i další procedury, některé samostatně, některé až po konzultaci s lékařem.

Jak si můžete objednat procedury, které si přejete?

Minerální vody a procedury bez konzultace s lékařem mohou mít i negativní účinky na váš organismus. Jsou však i procedury, které si můžete objednat bez konzultace s lékařem.

Pokud jsem ubytován v hotelu nebo v pensionu a ne v sanatoriu, mohu se léčit a kde?

Ano, samozřejmě. V lázeňské zóně je několik zdravotních center: Lázně I., Lázně III., Lázně V., Zámecké Lázně, kde si můžete zakoupit buď kompletní lázeňskou léčbu nebo vybrané jednotlivé procedury, z široké nabídky jmenujeme např. různé druhy koupelí, bahenní zábaly, různé druhy masáží, střevní výplach, elektroterapii, termoterapii, saunu, plavání atd. Také si můžete objednat léčení u známých lázeňských lékařů: MUDr. Sárové, MUDr. Kučery, MUDr. Molčíka, MUDr. Lovackého, kteří jsou specialisté na rehabilitaci, fyzioterapii a balneoterapii.

Je možné si objednat dietní stravu v sanatoriu?

Ano, samozřejmě. Dietní strava je důležitým faktorem pro léčení. Strava je sestavována a upravována dietními sestrami. Dle Vašeho přání Vám hotel může připravit jakékoliv jídlo, vše záleží na domluvě s personálem lázeňského zařízení.

Svůj pobyt v lázních chci využít pro menší plastickou operaci, je to možné?

Je to velmi častá praxe lázeňských hostů, a to jak mužů tak i žen. V Karlových Varech můžete navštívit moderní laser centrum Asklepion v lázeňském domě Bristol, kde nabízí široké spektrum nejrůznějších zákroků, úprav a kosmetických procedur, velmi rychle a s efektním účinkem. Můžete se podrobit také plastické operaci v ordinaci plastického chirurga MUDr. Hlavy z Prahy a to na Bulharské ulici.

Mám problémy s váhou, pomůže mi pobyt v Karlových Varech?

Karlovarské minerální vody zlepšují účinně metabolizmus, což napomáhá významně redukci váhy. Společně s dietním programem, léčivými procedurami a Vaším eventuelním aktivním pohybem Vám garantujeme Vámi očekávaný váhový úbytek a zpevnění všech svalových partií.

Jak si mohu objednat pobyt v českých lázních?

Velmi jednoduše! Na těchto stránkách najdete širokou nabídku ubytovacích zařízení. Prohlédněte si je a pak využijte možnost on-line rezervace pobytu.

 Reserve