Home
O nás
pište nám
Kurz Centrální Banky ČR
16.07.2019
1 USD   22,268 CZK
1 EUR   25,855 CZK
České lázně >> PODĚBRADY >> Indikace a kontraindikace

Lázně Poděbrady a.s. využívají s úspěchem účinků léčebných procedur při poskytování lázeňské péče dospělým nemocným převážně:

s chorobami srdce a cév (stavy po operacích ischemické choroby srdeční - koronární bypassy, stavy po operacích srdečních chlopní, stavy po invazivních výkonech na koronárním řečišti, stavy po transplantacích srdce a jiných srdečních operacích, stavy po prodělaném infarktu srdečního svalu, pacientům s chronickou formou ischemické choroby srdeční, s vysokým krevním tlakem I. - III. stupně, kardiomyopatiemi, vrozenými či získanými srdečními vadami, ischemickou chorobu dolních končetin, stavy po zánětech žil, chronické žilní a lymfatické choroby) - jedná se o indikace II/1 - II/12.

V současnosti jako první lázně v České republice provádí takzvané "časné rehabilitace po srdečních operacích" - přímo překladem z lůžka kardiochirurgických klinik.

Dále poskytují lázeňskou léčebnou péči nemocným s diabetem mellitem (cukrovkou - nově zjištěnou, edukační pobyty a léčba přidružených komplikací cukrovky), indikace IV/1-IV/3.

V lázeňském komplexu se nachází také podiatrická ambulance s velmi dobrou pověstí, využívaná nejen léčenými pacienty s cukrovkou. Rovněž se léčí nemocní s postižením pohybového aparátu (vertebrogenním bolestivým syndromem), indikace VII/12.

PODĚBRADY
O městě
Indikace a kontraindikace
Léčivé prostředky
O léčení
Lázeňské hotely/Hotely
Lázeňské hotely a hotely